ندای ظهور

سه رمان نوجوانانه با موضوع انقلاب اسلامی

به گزارش پايگاه خبری ندای ظهور، انتشارات کتابستان معرفت سه اثر داستانی تازه با عنوان «مسافر جمعه» اثر سمیه عالمی، «ظلمت سفید» نوشته سجاد خالقی و «آن مرد با باران می‌آید» نوشته وجیهه سامانی را روانه بازار کتاب کرد.

رمان «ظلمت سفید» که پیش از این عنوان…

معرفی کتاب «قدرت سیاسی از منظر قرآن کریم» شایسته تقدیر کتاب سال حوزه

به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا آیین اختتامیه هجدهمین دوره همایش کتابسال حوزه در حالی پایان یافت که با آثار شایسته تقدیر و نیز آثار تحسین شده و همچنین انتشارات برگزیده حوزوی، در این همایش همراه بود. از این ‌رو به معرفی…

بازچاپ کتاب‌های دفاع مقدس با تقریظ‌های جدید مقام معظم رهبری

به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، انتشارات سوره مهر در نظر دارد تا چاپ جدید چند عنوان از کتاب‌های شاخص دفاع مقدس خود را به همراه تقریظ‌های مقام معظم رهبری منتشر کند.

هفته گذشته تقریظ مقام معظم رهبری بر چهار عنوان…

«رمزهای عاشورا»ی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در چند روز آینده رونمایی می‌شود

به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» موسسه بوستان کتاب، به مناسبت چهلمین روز ارتحال مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، جدیدترین اثر خود را با نام «رمزهای عاشورا» منتشر می‌کند.

جدیدترین و آخرین اثر ایشان، به کوشش…

کتاب «مدارک فقه أهل السنة» در پی نمایان کردن روایات مشترک شیعه و سنی

به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور به نقل از خبرگزاری تسنیم / حجت‌الاسلام سید محمد کاظم طباطبایی رئیس پژوهشکدۀ علوم و معارف حدیث مؤسسه دارالحدیث در گفت‌وگویی با اشاره به انتشار جلد سوم کتاب «مدارک فقه أهل السنة علی نهج وسائل الشیعة»، گفت: «مدارک فقه أهل…

 «زینبیه» رونمایی شد

به گزارش پايگاه خبري نداي ظهور, همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر مراسم رونمایی از کتاب «زینبیه» شامل خاطرات زنان زینبیه ورامین در پشتیبانی دفاع مقدس با حضور خانواده معظم شهدا, حجت الاسلام محمودی امام جمعه شهرستان ورامین، محمدرضا یوسفی فرماندار…

 «گفتارهایی در عدالت اجتماعی» رونمایی می شود

به گزارش پايگاه خبری ندای ظهور، تالیف کتاب «گفتارهایی در عدالت اجتماعی» به کوشش عادل پیغامی، محمد صادق تراب زاده جهرمی و سیدعلیرضا سجادیه انجام شده و برگرفته از سلسله جلسات اقتراحی با محوریت مقاله جیمز کونو است.

هسته عدالت پژوهی مرکز رشد دانشگاه امام…

کتاب قانون مالیات های مستقیم به اهتمام محمد قاسم پناهی منتشر شد

پایگاه خبری ندای ظهور / اين مجموعه شامل قانون مالياتهاي مستقيم، مصوب 1366/12/3 با اصلاحات بعدي آن از جمله اصلاحيه مصوب 1380/11/27 و اصلاحات بعمل آمده از اول سال 1381 به بعد مي‌باشد.

اصلاحات بعمل آمده قانون اصلاح قانون مالیات های مستقیم مصوب 1394/4/31…

کتاب قانون مالیات های مستقیم

 

 

 

 

 

 

 

پایگاه خبری ندای ظهور / اين مجموعه شامل قانون مالياتهاي مستقيم، مصوب 1366/12/3 با اصلاحات بعدي آن از جمله اصلاحيه مصوب 1380/11/27 و اصلاحات بعمل آمده از اول سال 1381 به بعد مي‌باشد.

اصلاحات بعمل آمده قانون اصلاح قانون مالیات های مستقیم…

كتاب پژوهشی فقهی پیرامون «نماز زیارت»


پایگاه خبری عصر ظهور، حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، كتاب پژوهشی فقهی پیرامون نماز زیارت را به قلم رضا سلم آبادی را با تدوین پژوهشكده حج و زیارت منتشر كرد كه این اثر در چهار فصل كلیات و مفاهیم، مشروعیت نماز زیارت و حكم فقهی آن، كمیت و…

logo-samandehi

ندای ظهور