ندای ظهور

 «گفتارهایی در عدالت اجتماعی» رونمایی می شود

به گزارش پايگاه خبری ندای ظهور، تالیف کتاب «گفتارهایی در عدالت اجتماعی» به کوشش عادل پیغامی، محمد صادق تراب زاده جهرمی و سیدعلیرضا سجادیه انجام شده و برگرفته از سلسله جلسات اقتراحی با محوریت مقاله جیمز کونو است.

هسته عدالت پژوهی مرکز رشد دانشگاه امام…

کتاب قانون مالیات های مستقیم به اهتمام محمد قاسم پناهی منتشر شد

پایگاه خبری ندای ظهور / اين مجموعه شامل قانون مالياتهاي مستقيم، مصوب 1366/12/3 با اصلاحات بعدي آن از جمله اصلاحيه مصوب 1380/11/27 و اصلاحات بعمل آمده از اول سال 1381 به بعد مي‌باشد.

اصلاحات بعمل آمده قانون اصلاح قانون مالیات های مستقیم مصوب 1394/4/31…

کتاب قانون مالیات های مستقیم

 

 

 

 

 

 

 

پایگاه خبری ندای ظهور / اين مجموعه شامل قانون مالياتهاي مستقيم، مصوب 1366/12/3 با اصلاحات بعدي آن از جمله اصلاحيه مصوب 1380/11/27 و اصلاحات بعمل آمده از اول سال 1381 به بعد مي‌باشد.

اصلاحات بعمل آمده قانون اصلاح قانون مالیات های مستقیم…

كتاب پژوهشی فقهی پیرامون «نماز زیارت»


پایگاه خبری عصر ظهور، حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، كتاب پژوهشی فقهی پیرامون نماز زیارت را به قلم رضا سلم آبادی را با تدوین پژوهشكده حج و زیارت منتشر كرد كه این اثر در چهار فصل كلیات و مفاهیم، مشروعیت نماز زیارت و حكم فقهی آن، كمیت و…

کتاب «شفاعت، جلوه برتر رحمت» منتشر شد

 

کتاب حاضر شامل پنج بخش «کلیات شفاعت»، «شفاعت در قرآن و روایات»، «شفاعت کنندگان»، «شفاعت شوندگان» و «شبهات شفاعت» می باشد.

علاقه مندان جهت تهیه این اثر، با شماره دفتر تهران ۰۲۱۸۸۸۹۸۸۷۱ و شهرستانها ۵۷-۰۲۵۳۷۷۶۵۳۵۶ تماس گرفته و یا با مراجعه به سایت…

چالشی در اندیشه های بنیادین و ریشه های تاریخی «سلفی گری وهابی»


این کتاب در 3 فصل با موضوعات «تاریخ و ریشه‌های سلفی گری و وهابیت»، «کاوشی در اندیشه‌های وهابی گری و سلفی گری» و « راه های رواج وهابی گری» تهیه و تنظیم شده است.
کتاب «سلفی‌گری وهابی» نگاهی دارد به گوشه‌های کمتر دیده شده تا مگر نگاه دیگران به فرقه وهابی…

آفتاب در نگاه خورشيد


نويسنده با بهره گيري روايات امام رضا(ع) و نيز ديگر امامان معصوم، سعي در بازشناسي شخصيت و مقام امام مهدي(عج) در نگاه امام هشتم دارد. امام رضا (ع)در فراق مهدي موعود اشک مي ريزد و با شنيدن نامش به احترام از جاي بر مي خيزد. آن حضرت فراوان از هجران و…

logo-samandehi

ندای ظهور